TOP mieszkania w Koninie

Warto przyjrzeć się kilku propozycjom nieruchomości w województwie wielkopolskim – najlepsze zaś znajdują się w Koninie.

Nr 1 – ul. Powstańców Wielkopolskich

Jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania znajduje się na III piętrze 3-piętrowego budynku. Mieszkanie ma powierzchnię 37,73 m2 i jest gotowe do zamieszkania. Wyposażone zostało m.in. w zabudowę kuchenną, kabinę prysznicową, zabudowaną szafę. Cena: 135 000 zł.

Nr 2 – serce miasta

Do nabycia jest również znajdujące się w centrum 62,5-metrowe, trzypokojowe  i przestronne mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w ceglanym bloku, posiada urządzoną kuchnię, łazienkę i toaletę. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Cena: 209 000 zł.

Nr 3 – niedaleko centrum

Kolejna propozycja to przytulna kawalerka o wielkości 25,56 m2, w pełni wyposażona, w tym w komplet sprzętów AGD i RTV.  Mieszkanie jest nowoczesne, posiada okna PCV i wewnętrzne, wbudowane rolety. Lokal składa się z jednego pokoju i osobnej kuchni, łazienki oraz toalety. Cena: 124 000 zł.

Nr 4 – osiedle Chorzeń

Ostatnia propozycja to 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze o imponującej powierzchni 51,6m2. Istnieje możliwość zamieszkania w nim od razu, ponieważ jest w pełni wyposażone.

Więcej ciekawych i atrakcyjnych ofert znajdziecie na stronie: https://incitynieruchomosci.pl/najlepsze-mieszkania-w-koninie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *