W dół i w górę po kamiennych schodach – schody kamienne zabiegowe Warszawa

Schody to bardzo ważny element domu lub mieszkania wielopoziomowego – z antresolą. Schody przede wszystkim muszą być bardzo bezpieczne, funkcjonalne i do tego wykonane perfekcyjnie.
Schody wykonuje się w betonie, metalu, kamieniu naturalnym – granicie lub marmurze, albo w drewnie. Schody kamienne, tak jak i pozostałe mogą być schodami prostymi lub zabiegowymi. Schody proste nie mają zakrętów, a szerokość ich stopni jest taka sama. Schody zabiegowe natomiast mają różną szerokość stopni i są zakręcone w jednym miejscu. Takie nowoczesne, minimalistyczne, tradycyjne lub modułowe schody powinny być dostosowane do wystroju wnętrza, dostępnego dla nich miejsca, a przede wszystkim potrzeb mieszkańców. Powinny mieć odpowiednie zabezpieczenia na przykład dla dzieci i oporęczowanie.

Schody kamienne – Warszawa – to schody wykonywane w granicie lub marmurze. Marmur polecany jest przede wszystkim do wnętrz. Cechuje go nie tylko wytrzymałość, ale ciepła barwa oryginalnej skały. Natomiast granity są znane ze swojej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Można je stosować we wnętrzach i na zewnątrz pomieszczeń.

 

Możesz również polubić…