Strefa relaksu – stół z kamiennym blatem do ogrodu?

Ogród to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Często oaza spokoju, gdzie wychodząc z domu zapominasz o całym otaczającym Cię świecie. Jak je zaaranżować, by było tylko Twoje, przytulne i wymarzone?

Ławeczka, huśtawka i altanka

Ile osób na świecie tyle może być pomysłów, realizacji trochę mniej, jednak każdy może stworzyć miejsce wyjątkowe dla siebie. Osoby, które lubią delektować się zapachem kwiatów mogą skorzystać z ławeczki, obecnie dostępnych jest wiele wariantów, wśród nich największą popularnością cieszą się te drewniane, które dobrze wkomponowują się w tradycyjny ogród, jednak to nie jedyny model, innym rozwiązaniem są kamienne. Zachowują one swój wdzięk i tradycję na długie lata.

Innym rozwiązaniem może być huśtawka, po ciężkim dniu każdemu należy się chwila wytchnienia, relaksu. Czy pamiętasz jak byłeś dzieckiem i radośnie się bujałeś, bez niepotrzebnych napięć, stresu. Tylko Ty i śpiew ptaków, szum wiatru, a może delikatny szept strumyka. Osoby, które uwielbiają czas spędzać w gronie przyjaciół mogą postarać się o altankę, nieważne czy deszcz czy słońce, odnajdziemy w niej schronienie. Udany grill, a może i romantyczna kolacja we dwoje.

Czego jeszcze możesz potrzebować? Stół z kamiennym blatem do ogrodu?

Dopełnieniem całości są ogrodowe meble. Wybór jest ogromny, różne kolory, a także różnorodny materiał, z którego są wykonane. Rattan to hit ostatniego sezonu, lecz nie jedyne rozwiązanie. Wiele osób decyduje się na meble eko wybierają palety, inne trwałe rozwiązanie to także beton. Czyż nie pięknie wygląda stół z kamiennym blatem do ogrodu? Wydatek może nie mały, jednak pozostanie z Tobą na lata, niewielka renowacja i jest jak nowy.

Ogród to miejsce, gdzie nikt poza domownikami nie ma dostępu, chyba, że na Twoje zaproszenie. Strefa relaksu powinna być oddzielona od użytkowej, by w spokoju móc odprężyć się, zapomnieć o problemach. Stres szybko z nas spłynie, a my poczujemy się dużo lepiej. Nieważne czy to miasto czy też wieś, zawsze można zrobić coś dla siebie.

 

Możesz również polubić…