Nie tylko szklane domy – stoły szklane, stoły lakierowane.

Stół jest niezwykle ważnym meblem. Stanowi centrum jadalni, a także element rekreacyjny. Stoły mogą być duże, średnie i małe. Mogą mieć różne kształty i być wykonane z różnych materiałów. Od wielu lat szkło oraz powierzchnie lakierowane stanowią nowoczesny trend w urządzaniu wnętrz.

Stoły szklane idealnie pasują do wystroju nowoczesnej jadalni oraz kuchni. Bowiem są to bardzo modne i designerskie meble. Najczęściej łączące stal ze szkłem. Do szkła pasuje idealnie chrom, aluminium lub satynowe wykończenie. Doskonale współgrają z bezbarwnym, mlecznym albo czarnym blatem. Takie połączenie doda każdemu pomieszczeniu ducha i nowoczesnego charakteru. Szklany stół jest bardziej odporny na zarysowania i zmiany powierzchni niż stół lakierowany.

 

Stoły lakierowane są efektowne i przede wszystkim pasują do nowoczesnych wnętrz, zwłaszcza te z wysokim połyskiem. Jednak każdy stół – duży lub nawet niewielki stolik kawowy z lakierowaną powierzchnią z czasem ulega zabrudzeniu i zniszczeniu. Mogą pojawić się widoczne spękania, odpryski, ślady po kubkach z gorącym napojem. Jednak to nie jest problem. Taki stół jest bowiem łatwo odnowić nawet w domu – lakierując od nowa jego powierzchnię.

 

Może Ci się również spodoba