Meble z drewna – meble wiejskie. Meble z drewna śląskie

Piękne meble drewniane rodzą się nie tylko z samej pasji, ale przede wszystkim z ogromnego doświadczenia. Meble wiejskie są właśnie takimi meblami wykonanymi z drewna, podobnie jak tradycyjne dębowe krzesła i meble z drewna śląskie.

Meble w stylu wiejskim są przede wszystkim meblami w stylu retro – surowe i proste pasują do domów urządzanych na wzór wiejskich, rustykalnych dworków lub domów w stylu prowansalskim. Styl ten odnosi się do wiejskich tradycji. Przywodzi na myśl po pierwsze sielski klimat i nieskrępowaną swobodę. Meble rustykalne są meblami wykonanymi z drewna. Mają prostą formę. Bardzo często są specjalnie postarzane. Dzieje się tak przy pomocy przecierek i spękań. Nadają się do wnętrz w stylizowanej wiekowej wiejskiej chacie. Ich niepowtarzalnym urokiem jest to, że przede wszystkim nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, pełen ciepła i rodzinnej atmosfery.

 

Meble wiejskie to także tradycyjne meble z drewna śląskie – doskonałe pod względem technicznego wykonania, trwałe i estetyczne. Takie są meble śląskie, bo Śląsk to meblowe zagłębie, z którym liczą się wszyscy na rynku meblarskim.

 

Może Ci się również spodoba