O architekturze wnętrz – Architekci wnętrz Warszawa cana

Architektura wnętrz jest dziedziną sztuki. Jest to zasadniczo sztuka projektowania, która umiejętnie łączy umiejętności graficzne z wiedzą techniczną. A to wszystko pozwala swobodnie, ale kompetentnie kształtować najbliższe otoczenie.

Architekta wnętrz charakteryzuje duża wrażliwość artystyczna oraz znajomość zagadnień technicznych z zakresu budownictwa, nowoczesnych technologii i materiałoznawstwa. Praca architekta wnętrz polega więc przede wszystkim na kompleksowym opracowaniu projektu wnętrz mieszkalnych. Służy też przy projektowaniu przestrzeni użyteczności publicznej oraz specjalnego przeznaczenia. Architekt wnętrz zaczyna od idei koncepcji, a kończy na jej pełnej realizacji.

Architekci wnętrz pracują w agencjach reklamowych, zatrudniani są przez deweloperów lub mają swoje indywidualne biura. Cena ich pracy zależy od trudności wykonania samego projektu, a potem procesu jego realizacji. Jest to praca w dużej mierze artysty, a za indywidualny projekt niestety trzeba odpowiednio zapłacić. Warszawa stanowi dla architektów wnętrz duże pole do popisu, a także jest tu na rynku duża konkurencja.

 

Możesz również polubić…