Przesuń eleganckie drzwi – drzwi przesuwne szklane Warszawa

Szkło w pomieszczeniach – przodują w tym duże miasta takie jak Warszawa – jest modnym elementem wystroju wnętrz. Ciekawym rozwiązaniem podziału przestrzeni w domu, mieszkaniu czy biurze są drzwi przesuwne szklane. Jest to coraz częściej stosowane rozwiązanie w aranżacji wnętrz. Takie drzwi są praktyczne, dekoracyjne i przede wszystkim nowoczesne.

Drzwi przesuwne zajmują niewiele miejsca. Są doskonałym rozwiązaniem dedykowanym dla w małych jak i dużych przestrzeni. Praktycznie pozwalają na błyskawiczną zmianę aranżacji nawet najbardziej nieustawnych pomieszczeń, czy nawet ich podstawowej funkcjonalności. Warto pamiętać, że do wykonania drzwi używa się kilku rodzajów szkła. Szkło może mieć zróżnicowaną grubość i występuje w różnych kolorach. Stosuje się zazwyczaj szkło przezroczyste oraz matowe o różnej grubości. Sama szyba może zostać ozdobiona artystycznym, ciekawym piaskowanym wzorem. Może też mieć wzór przezroczysty wykonany w odwrotności na matowym szkle. Drzwi przesuwne szklane mogą też ucieszyć miłośników kreatywnego designu. Warto się zastanowić na przykład nad produktem z nadrukiem dowolnego zdjęcia lub obrazu.

Aby drzwi spełniały swoje zadania, muszą zostać wyposażone w solidny system jezdny. Mogą to być na przykład wózki, które trzymają szybę i schowane są w szynie jezdnej. Innym przykładem są uchwyty mocujące szybę, które w zasadzie jeżdżą po rurze, jaka jest przymocowana do ściany. System rurowy jest przymocowany do ściany, a system profilowy do ściany i sufitu.

 

Możesz również polubić…